Vtipy o Pepíčkovi

27. března 2008 v 19:22 | já, www.ftipky.cz |  Zábava
,,Mami, můžu už nosit podprsenku?Už je mi patnáct.
,,Nemůžeš, Pepíčku."

"Paní učitelko," hlásí se Pepíček, "můj tatínek říkal, že pocházíme z opice." - "Pepíčku, dnes chci přednášet novou látku, takže opravdu nemám čas řešit vaše rodinné problémy!"


Pepíček je ve škole a paní učitelka se ptá: "Pepíčku, vám se narodila dvojčátka, viď?" - "Ano." - "A jak se budou jmenovat?" - "Nevim, ale tatínek říkal ňák Himl a Hergot."

Pan učitel se ptá dětí, kolik má koza struků. První se přihlásí třídní myslitel Pepíček a hlásí svoji teorii: "Prosím, pane učiteli, kolik má koza struků nevím, zato vím, kolik má ženská koz."Pán se ptá Pepíčka Kalianků: "Jak se jmenuješ?" - "Jako otec." "A jak se jmenuje Tvůj otec?" - "Jako já." "Jak se tedy jmenujete oba?" - "Stejně!"
Ptá se učitel Pepíčka Kalianků: "Proč jsi přišel pozdě do školy?" - "Protože jsem vyšel pozdě z domu." - "A proč jsi nevyšel dřív?" - "Protože už bylo pozdě na to, abych vyšel dřív!"

Přiběhne Pepíček s kanystrem k benzínové pumpě: Deset litrů benzínu, honem! Co je, hoří snad? ptá se pumpař. Jo naše škola. Ale nějak to uhasíná, potvůrka.
Pepíček mluví o hodině, paní učitelka mu tedy řekne ať přistoupí k tabuli na zkoušení z přírodopisu.Paní učitelka se tedy zeptá: "Pepíčku, jak říkáme ptáčkům, kteří od nás odlétají do teplých krajin?"Pepíček odpoví: NASCHLEDANOU !
Ve škole si děti malují rodiče. Když paní učitelka příde k pepíčkové lavici ptá se: Pepíčku proč má tvůj tatínek fialové vlasy?
Pepíček odpoví: Protože nemám plešatou pastelku!!!!

Ptá se pan učitel malého Kalianka: "Pepíčku, můžeš mi na mapě ukázat Přerov?" - "Můžu, pane učiteli, ale vlakem tam budete dřív!"
Říká Pepíček Kalianků bratrovi: "Naši nám koupili deset nanuků, takže se rozdělíme a každý si jich vezmeme devět." - "To ale nevychází?" - "Tak máš smůlu, já si svojich devět už snědl!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který předmět vás nejvíc baví?

matematika 18.8% (3)
češký jazyk 6.3% (1)
přírodopis 6.3% (1)
dějepis 12.5% (2)
zeměpis 6.3% (1)
fyzika 6.3% (1)
chemie 25% (4)
žádný 0% (0)
nechodím do školy 6.3% (1)
jiné 12.5% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama