Už je to tady

23. června 2009 v 16:53 |  Aktuality
Taky jste si toho asi všimli, blíží se nám vysvědčení a s ním i konec roku a prázdniny, na které celých deset měsíců čekáme! Pro mě osobně to tedy není zrovna báječná zpráva, která se umocňuje ještě tím, že když se podívám z okna vidím jenom zataženo a déšť, to však nic nemění na tom, že už se nemusíme denně věnovat učení a škole, a můžeme se směle pustit do prázdninových akcí typu opalování, plavání, práce na zahradě, jezdění na tábory, užívání si léta. Neznám nikoho, kdo byse na prádniny vyloženě netěšil, už jen proto, že po uplynutí těch dvou měsíců budeme zase o ,školní´rok starší a všechny špatné známky, co jsme letos dostali, si budeme moct hezky od začátku znova napravit a opravit, zaloit si nové sešity a začít zase od začátku. Taky vám přijde, jak ten čas letí?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

co je dneska za den?

podnělí 28.3% (13)
úterý 19.6% (9)
středa 17.4% (8)
čtvrtek 6.5% (3)
pátek 8.7% (4)
sobota 10.9% (5)
neděle 8.7% (4)

Komentáře

1 Nelili Nelili | Web | 23. června 2009 v 20:44 | Reagovat

Abych řekla pravdu, tak na prázdniny se ani moc netěším. Z pár prostých důvodů. Ten hlavní je, že už vycházím devítku a neuvidím se s mýma kamarádama z nižších ročníků. To mě mrzí nejvíc. Na rozlučce určitě spustím slzu.
A k tomu času... Letí strašně rychle. Je to neuvěřitelné, ale pamatuji si zápis do první třídy a teď... Teď vycházím devítku. Není to možné. Chtěla bych to všechno vrátit zpátky. Moc.
Přeji hodně štěstí a pěkné vysvědčení. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama