Hromada novinek

20. dubna 2010 v 15:08 |  Aktuality
Měsíc jsem se neozvala, tak si říkám, že je na čase něco sem zase přidat. Ten čas na blogu strašně letí, člověk pořád odkládá nový článek a nakonec se z toho vylíhne měsíční pauza.
Přitom se toho vždycky stihne odehrát strašně moc - není to ještě ani čtrnáct dní od té strašlivé události s polským prezidentem a 95 dalšími lidmi, co zahynuli při letecké katastrofě, a už tu máme další aktuální problém - sopku na Islandu. Pokud vybuchne i její sousedka, máme zaděláno na mnohem větší katastrofu, než se zdá. Už nynější přerušení letecké dopravy je velmi nepříjemné. Co teprve, kdyby masy sněhu a ledu ležící na druhé sopce všechny roztály a zaplavily okolí? Naše profesorka na biologii navíc tvrdila, že tato sopka obsahuje velké množství jedovatých plynů. No, nevypadá to na světě zrovna blaze...Ale třeba se o tom za dvě stě let bude učit ve škole a děcka to bude strašně nudit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nelili Nelili | Web | 14. června 2010 v 16:50 | Reagovat

Ano, ano, to odkládání článků moc dobře znám. ;) Jednou jsem na svém blogu vynechala tři měsíce! Už bys mohla něco nového sepsat, těším se ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama